O bunde

Dvojvrstvová odnímateľná bunda pre mamy a dieťa v šatke či nosiči.

Poznáte to… vybrať sa s dieťaťom na prechádzku či do obchodu vie byť riadna drina. Nosič a šatka tento zúfalý proces značne uľahčujú, veď zrazu máte dieťa pri sebe a dve voľné ruky. Na jar a v lete je to úplný luxus. No kritická je jeseň a hlavne zima. Najprv naobliekate dieťa, potom seba, potom ho v hrubej bunde natrepete do nosiča, potom zistíte, že je úplne precikané, vy kompletne spotená a celý proces sa môže zopakovať /pri veľkom šťastí iba raz/. Nehovoriac o tom, že v autobuse, električke, či obchode neviete vyzliecť seba ani dieťa. Jednoducho celé zle.

Bundy Agnes vám tento každodenný boj uľahčia a spokojná ostanete nielen vy, ale aj vaše dieťa. Budete stále spolu, no v omnoho väčšom komforte. Spoločnú bundu viete rýchlo zapnúť, rozopnúť, dieťa nemusíte naobliekať a čo je najlepšie, vďaka dvom separátnym vrstvám si viete bundu celoročne prispôsobiť počasiu. Respektíve, bez detskej prídavnej časti ju viete používať aj sama. Život s dieťaťom si treba jednoducho užiť.

Vychytávky

Mysleli sme naozaj na detaily a aj vďaka vašim radám sme do bundy zakomponovali:

Predĺžený strih – aby boli vaše kríže naozaj v teplúčku

Nosenie na chrbte – VŠETKY modely sú prispôsobené aj na nosenie dieťaťa na chrbte

Reflexné prvky – aby vás bolo vidieť už u diaľky. Bezpečnosť nadovšetko

Dojčiace otvory – dieťa máte v nosiči/šatke, bundou ste obaja chránení a otvorom na ruky si celý proces uľahčíte

Bundy AGNES vo svojej plnej kráse a rozmanitosti. Stačí si len vybrať.

OBLEČTE SEBA A SVOJE DIEŤA RÝCHLO A ĽAHKO

  • vám aj dieťaťu stačí jedna bunda
  • pri striedaní outdoor-indoor (vojdete do obchodu, autobusu, električky) bundu jednoducho rozopnete a vyzlečiete
  • po vybratí dieťaťa z nosiča/šatky ho nemusíte krkolomne vyzliekať a následne zdĺhavo naobliekať (nebodaj budiť, keď konečne zaspalo)
  • vypraviť sa z domu v chladnejších mesiacoch zvládnete bez stresu a večného meškania

PRE MAMU (BEZ PRIDANIA DETSKEJ VLOŽKY)

  • ľahká softshellová vode a vetru odolná bunda
  • flísová mikina do chladnejšieho počasia
  • po spojení komfortný komplet od jesene až do jari. Bundy sa do seba ľahko vzipsujú a poskytujú maximálny teplotný komfort.

PRE MAMU + DIEŤA V ŠATKE ALEBO NOSIČI

Vďaka špeciálnej vzipsovateľnej vložke si túto celoročnú pohodu vychutná aj vaše dieťa. Či už v softshellovej bunde, flisovej mikine alebo v teplom hrejivom komplete. Vložku jednoducho vzipsujete a komfortne ňou zakryjete seba aj dieťa.
Softshellová budna aj flisová mikina majú svoju vlastnú vzipsovateľnú vložku. Po vytvorení celku (bunda + mikina + obe vložky) sa tento komplet správa ako JEDEN kus oblečenia.
Z vlastných skúseností vieme, že aj v zimných mesiacoch stačí, ak si mama pod komplet oblečie tričko/ľahký sveter a dieťaťu body a mikinu/svetrík.